Kalendarze reklamowe 2021

Kalendarze są z nami od zawsze. Zapisywane na papirusie, wykute w skale czy drukowane, pozwalały pamiętać o ważny datach, zmieniających się porach roku, fazach księżyca i zaćmieniach słońca. Kalendarz pomaga planować przyszłość i pamiętać o tym, co było. Daje poczucie, chociaż częściowego panowania nad upływającym czasem. System dni, tygodni i miesięcy nadaje rytm naszemu życiu.

kalendarze jednodzielne

Kalendarze jednodzielne 2021

Czy to w firmie, czy to w domu zazwyczaj zawsze gdzieś wisi kalendarz naścienny, chociażby w najbardziej podstawowej formie kalendarza jednodzielnego. Zgrabna, można by rzec, kompaktowa forma, tzw. “główka”, czyli górna część z grafiką, czasem hasłem reklamowym plus  jedno kalendarium pokazujące jeden aktualny miesiąc. Czytelnie rozplanowany układ dni i tygodni, każdy miesiąc to odrywana kartka. Kalendarz jednodzielny – spełnia wszelkie wymogi i nie zajmuje dużo miejsca.

Kalendarze dwudzielne 2021

Logiczną konsekwencją pomysłu z kalendarzem jednodzielnym jest jego rozbudowana wersja, równie kompaktowa, ale jednak dwudzielna.
Dwa oddzielne arkusze z datami pozwalają pokazać dwa kolejne miesiące.
Dzięki odpowiednio dobranym materiałom i wykończeniu kalendarz dwudzielny nie tylko spełnia swoją funkcję, ale też dobrze i solidnie wygląda.

kalendarze trójdzielne

Kalendarze trójdzielne 2021

Gdy jest dobrze, zawsze może być jeszcze lepiej, zwłaszcza gdy to „lepiej” uzyskujemy przez proste dodanie kolejnego kalendarium z trzecim miesiącem.

Tak niewielkim kosztem uzyskujemy kalendarz trójdzielny, klasykę i  najchętniej zamawiany rodzaj wśród kalendarzy tego typu.  Podgląd trzech miesięcy naraz pozwala na szersze spojrzenie na nasze plany i bardzo się przydaje w zastosowaniach biurowych. Dlatego kalendarz trójdzielny jest tak często zamawiany przez firmy. Nie zapominajmy, że nad tymi 3 użytecznymi kalendariami cały czas mamy jeszcze pole do popisu na „główce” czekającej na chwytne slogany i urzekające  kolorami  zdjęcia. Kalendarz tego typu to idealne połączenie medium reklamowego i użytecznego narzędzia biurowego.

kalendarze czterodzielne

Kalendarze czterodzielne 2021

Kalendarz czterodzielny może i  rzadziej spotykany i zamawiany, stanowi wersję kalendarza dla tych, którzy chcą patrzeć w przeszłość i przyszłość naprawdę daleko. Cztery miesiące to sporo czasu, ale niekiedy sytuacja czy specyfika pracy wymaga takiego długofalowego planowania.

Dobrze jest wtedy mieć taki kalendarz, gdzie jeden rzut oka pozwala ogarnąć aż cztery miesiące.

Jesteśmy w stanie wykonać każdy kalendarz. Nasza introligatornia wykona również inne nietypowe kalendarze, np. kalendarze spiralowane czy też biuwary/planery na biurko, tak by klient mógł  zaplanować każdy dzień w ciągu całego roku.

Biuro

aleja Prymasa 1000-lecia 66, 01-424 Warszawa

Telefon

602 220 333