Torby papierowe z nadrukiem

Produkcja-toreb-papierowych

Torby papierowe laminowane

Torby papierowe laminowane

Torby papierowe laminowane – głównie cechy, które wyróżniają nasz produkt: Doskonała estetyka, podwyższona wytrzymałość i możliwość umieszczenia nadruku wysokiej jakości. Torby dostępne są w dopasowanych do potrzeb klienta wymiarach, dzięki czemu sprawdzą się w wielu różnorodnych zastosowaniach. Wzmocnione dno, łatwa w transporcie składana konstrukcja podkreślają cechy użytkowe produktu.

Funkcjonalność

Wszystkie torby papierowe mogą zostać wyposażone w uchwyty dostosowane do projektu, wielkości i przeznaczenia torby. Ich lekko połyskliwa, odporna na zachlapanie powierzchnia podkreśla wyjątkowy charakter produktu. Każdy projekt jest dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i może stanowić element materiałów promocyjnych dla firmy, opakowanie na gadżety firmowe czy pakiet prezentowy.

Doświadczenie

Doświadczenie naszej firmy w produkcji opakowań papierowych pozwala na idealne przygotowanie oferty dla naszych klientów. Zaspokajamy zapotrzebowanie na rynku lokalnym w Warszawie i okolicach. Dzięki czemu możemy być blisko naszych klientów i doskonale poznać ich potrzeby.

Torby-papierowe-z-uchwytem-skrecanym

Torby papierowe z logo

Torby papierowe Warszawa

Myślisz o reklamie dla swojej firmy, ale nie wiesz, od czego zacząć? Dlatego też świetnym pomysłem, a jednocześnie niedrogą inwestycją jest wykonanie firmowych toreb papierowych z własnym nadrukiem, które możesz wręczać swoim klientom, wspólnikom czy też firmom, z którymi chciałbyś współpracować. Torby papierowe z nadrukiem cieszą się ogromną popularnością z tego względu, że są ekologiczne, a zarazem niedrogie. W naszej ofercie posiadamy szeroki asortyment toreb papierowych, m.in.:

Torby papierowe z uchwytem skręcanym

Wspomniane torby z uchwytem skręcanym są stosowane na wielu konferencjach biznesowych, targach czy punktach sprzedaży. Torby wykonujemy z mocnego papieru, a skręcany uchwyt zostaje dodatkowo wzmocniony wewnątrz torby. Wspomniane wzmocnienie pozwala na zwiększenie wytrzymałości oraz ładowności torby.

Zakres usług

Nasza firma działa na terenie Warszawy oraz okolicznych miejscowości, zapraszamy do składania zamówień, a w razie wątpliwości do kontaktu z nami. Odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące naszej oferty.

Torby na wino

Chciałbyś w ramach podziękowania za współpracę wręczyć ekskluzywny alkohol swojemu kontrahentowi? Zostałeś zaproszony na ślub Twoich najbliższych osób? Zaopatrz się w torby papierowe na wino, które są niezbędnym elementem przy wręczaniu alkoholu w prezencie. Niech Twoi wspólnicy zapamiętają to miłą chwilę przy pomocy prezentu oraz wydrukowanemu logo Twojej firmy na torbie. Postaraj się, aby młoda para, otwierając Twój upominek weselny przy kominku w zimowy wieczór, wracała do tych pięknych chwil, mając Ciebie także w pamięci. Nasza firma, chcąc się wyróżnić i wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów stawia na jakość.

Zachęcamy do zapoznaj się z innymi produktami.

Biuro

aleja Prymasa 1000-lecia 66, 01-424 Warszawa

Telefon

602 220 333